טיפול אוסטיאופתי לאחר תאונת דרכים , ניתוחים בבטן וצלקות רבות...
"לפני שש שנים עברתי תאונת דרכים קשה עם שברים באגן ובצלעות, דימום מסיבי, פתיחת בטן כריתת טחול ואונה שמאלית של הכבד.
כשלוש שנים לאחר מכן, על אף הקשיים לא ויתרתי והחלטתי להיכנס להריון וללדת.
סוף ההיריון לווה בכאבים קשים מאוד בשלפוחית השתן וברצפת האגן כולה.
הכאבים הקשו עלי לתפקד והחמירו אף יותר לאחר הלידה. נפשית ופיזית מאוד הידרדרתי והתפקוד היומיומי והזוגי נפגע קשות.
ביקרתי אצל רופאים רבים הן גניקולוגיים והן אורולוגיים וכירורגיים, ללא מענה ופתרון ברור. לבסוף הופניתי לד"ר אחינעם לב-שגיא (גניקולוגית) שהייתה גלגל ההצלה הראשון שלי בחזרה לחיים. סבלנותה האינסופית ומקצועיותה הנדירים הובילו למספר אבחנות וכדרך הטיפול הופניתי בין היתר לפיזיותרפיה/אוסטיאופתיה של רצפת אגן, כך פגשתי את יעל שוראקי דנן. מהפגישה הראשונה עם יעל התרשמתי שאני בידיים טובות ומקצועיות ביותר (ולי יש ניסיון רב..). גם יחסה האנושי תרם רבות. היא ציינה בצורה מאוד ברורה ומובנת את הגורמים לבעיות: צלקות והתדבקויות, תפרים, ניקוז למפתי בעייתי, בקע גדול בבטן הגורם לחוסר איזון בשרירי הבטן ויוצר לחץ על העצבים ומתחים הגורמים לתגובה כימית המפריעה לרקמת הרירית הבריאה. גם המלצותיה היו מאוד קונקרטיות וברורות ומיד הרגשתי שיש מה לעשות ויש תקווה. כך, בצורה מאוד מקצועית, שילוב של שתי המטפלות המופלאות הללו, ד"ר אחינעם לב שגיא ויעל שוראקי דנן השתפר מצבי בצורה משמעותית ואף אני מפנטזת על לידה נוספת. כל יום אני מודה להן ומודה לאל שיש בסופו של דבר אל מי לפנות".
מאז שהכרתי את ד"ר אחינעם לב שגיא ואת יעל שוראקי, הקפדתי על טיפול אוסטיאופתי / פיזיותרפי, תזונה מותאמת וספורט בהתאם להנחיותיהן. מצבי הגופני הלך והשתפר ואיתו גם מצב הרוח ולאחר כשנתיים וחצי מאז לידת בתי הבכורה קיבלתי את האומץ לנסות להיכנס להריון שוב.
ידעתי שמאחוריי צוות מטפל מעולה ואכפתי שילווה אותי וידאג לי, ואכן נכנסתי להריון אחרי כשנה. בהתאם להנחייתה של ד"ר אחינעם פניתי שוב ליעל שוראקי שליוותה אותי לאורך כל הדרך בטיפול אוסטיאופתי / פיזיותראפי,בשיטת Osteo Birth, תרגילים לבית ובזכותה גם הכרתי את היוגה להריון.
לקראת סוף ההיריון יעל אף תרגלה איתי לידה ותנוחות נכונות שיקלו עלי ודאגה לי כל כך.
בשעה טובה ילדתי את בני השני, בלידה קלה (הכל יחסי..), מהירה וללא אפידורל! שהקל עלי מאוד בהחלמה. ושני ילדיי בריאים ומדהימים.
כולי הערכה לשתי המטפלות האלה - ד"ר אחינעם ויעל שוראקי.